تعمیرات موبایل در هر مکان در هر زمان ( ۱۰۱۹ روز قبل )

آگهی دهنده : دیجی دکی

آدرس: استان تهران شهر تهران

ایمیل : ایمیل آگهی دهنده

بازدید : ۶۰۸

متن آگهی :

همۀ ما دست‌کم یک بار گوشی همراه خود را به زمین انداخته‌ایم. شاید صفحۀ نمایش‌اش شکسته باشد،‌ شاید هم نه. اگر صفحۀ نمایش موبایلتان بشکند چه می‌کنید؟ یا حتی بدتر از شکستن صفحۀ نمایش، خرابی‌های عمیقتری در تعمیرات موبایل است که هر لحظه ممکن است بیخ گلویمان را بگیرد. آن وقت است که عذاب اینکه چگونه، کجا و به چه کسی برای تعمیرات موبایل مراجعه کنیم بر سرمان نازل خواهد شد. اینکه باید در بهترین شرایط یک روز قید گوشی خود را بزنیم تا تعمیرات انجام شود اولین دغدغۀ ذهنی خواهد بود. اینکه اطلاعات شخصی و حیاتی خود را از گوشی برداریم تا به دست افراد نااهل نیافتد و بعد از تعمیرات موبایل دوباره تمام آن اطلاعات را به گوشی بازگردانیم مکافات عجیبی است. تازه این علاوه بر رنج معطلی در ترافیک همیشگی کلانشهرهاست. دست آخر هم بارها پیش آمده که پس از صرف اینهمه هزینه و وقت، شما ‌از نتیجۀ‌ تعمیرات موبایل خود راضی نیستید و یا مجبورید دوباره برای تعمیرات موبایل تمام مراحل عذاب‌آور قبل را تکرار کنید.
اما حالا فرض کنید تعمیرکارانی باشد که تنها منتظر شما هستند تا به آنها اطلاع دهید گوشی دچار مشکل شده، و مکان و زمان دلخواه خود را هم برای تعمیر بگویید. آنها گوشی شما را در مقابل چشمان خودتان تعمیر خواهند کرد. تعمیر گوشی در مقابل چشمانتان و در مکان دلخواه خودتان، بدون صرف هزینه،‌ وقت اضافی و البته در کمال امنیت و اطمینان خاطر قاعدتا چیزی است که خیلی از ما دنبال آن هستیم.
پس معطل نکنید. به سایت « دیجی دکی » بروید (www.digidoki.com ) و با کلیک بر روی گزینۀ " گوشیم رو تعمیر کن " با سه قدم بسیار ساده به نتیجۀ دلخواه برسید. تنها کافی‌ست:
1) خودتان درخواست بدهید،
2) خودتان زمان و مکان تعمیرات موبایل را انتخاب کنید،
3) و بقیۀ کارها توسط متخصصان دیجی دکی انجام خواهد شد. دیجی دکی می‌آید و در برابر چشمانتان تعمیرات موبایل را انجام می‌دهد.
از تعمیر گوشی خود توسط دیجی دکی لذت ببرید!
دیجی دکی در حال حاضر تعمیرات موبایل از برندهای اپل، سامسونگ و هوآوی را انجام می‌دهد.
بلاگ
هم‌چنین دیجی دکی در بلاگ خود به طور روزانه تلاش دارد آگاهی شما را در زمینۀ شبکه‌های مخابراتی، فناوری، تکنولوژی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل افزایش یابد. برای خواندن این مطالب از لینک بلاگ دیجی دکی استفاده کنید:
http://blog.digidoki.com