پکیج طلایی جزوات کنکور ک ارشد معماری ( ۱۰۸۸ روز قبل )

آگهی دهنده : جاويد

آدرس: استان آذربايجان شرقي شهر تبريز

ایمیل : ایمیل آگهی دهنده

بازدید : ۶۷۴

متن آگهی :

خرید پستی پکیج طلایی جزوات کنکور کارشناسی ارشد معماری سال 1395به دنبال درخواست های دوستان عزیز برای تهیه منابع مناسب برای آزمون کارشناسی ارشد ، تیم میهن آموزش سعی به عمل آورد تا نیاز عزیزان را برآورده سازد و مجموعه منابع کارشناسی ارشد در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . امید است تلاش تیم میهن آموزش بتواند نظر رضایت شما دانشجویان عزیز را کسب کند.در این بسته آموزشی ما سعی کردیم تمام جزوات اساتید معتبر دانشگاه های کشور و موسسات آموزشی و همچنین همراه با آزمون های هر دوره را به صورت کاملا مجزا و طبقه بندی شده مربوط به هر درس را به صورت منظم در کنار هم قرار داده ایم.
با خرید این مجموعه دیگر نگران اتلاف وقت در پیدا کردن منابع در فضای مجازی و سایر ... نباشید .شما همه ی جزوات و آزمون ها و هرآنچه که برای کارشناسی ارشد معماری لازم هست را به صورت یکجا می توانید داشته باشید .کامپیوتر
آموزشی
کنکور
لوازم ورزشی
تنیس و بدمینتون
آمادگی جسمانی, بدنسازی, ایروبیک
کیف,کوله,کفش
پوشاک ورزشی
تجهیزات ورزشی
توپ و تور
تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی
شنا و غواصی
پزشکی ورزشی
لوازم رزمی
آزاد
بهداشت,سلامت,زیبایی
لوازم آرایشی و بهداشتی
چند رسانه ای و نرم افزار
کتاب الکترونیک
لباس و پوشاک
مانتو
شورت
محصولات مجازی(دانلودی)
بانک اطلاعات مشاغل
بنر لایه باز
نرم افزار
400محصول دانلودی(پروژه و...)
کارآفرینی
محصولات خدماتی
محصولات تبلیغاتی
تبلیغات در مشهد
تبلیغات در چالوس
تبلیغات در ارومیه
تبلیغات در تهران
تبلیغات در خوزستان(اهواز)
تبلیغات در کرمانبه دنبال درخواست های دوستان عزیز برای تهیه منابع مناسب برای آزمون کارشناسی ارشد ، تیم میهن آموزش سعی به عمل آورد تا نیاز عزیزان را برآورده سازد و مجموعه منابع کارشناسی ارشد در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . امید است تلاش تیم میهن آموزش بتواند نظر رضایت شما دانشجویان عزیز را کسب کند.در این بسته آموزشی ما سعی کردیم تمام جزوات اساتید معتبر دانشگاه های کشور و موسسات آموزشی و همچنین همراه با آزمون های هر دوره را به صورت کاملا مجزا و طبقه بندی شده مربوط به هر درس را به صورت منظم در کنار هم قرار داده ایم.
با خرید این مجموعه دیگر نگران اتلاف وقت در پیدا کردن منابع در فضای مجازی و سایر ... نباشید .شما همه ی جزوات و آزمون ها و هرآنچه که برای کارشناسی ارشد معماری لازم هست را به صورت یکجا می توانید داشته باشید .