دعوت به همکاری از مدرسین و دبیران ( ۱۰۰۱ روز قبل )

آگهی دهنده : ایران مدرس

آدرس: استان تهران شهر تهران

ایمیل : ایمیل آگهی دهنده

بازدید : ۵۱۰

متن آگهی :

از مدرسین گرامی در سراسر کشور دعوت می شود به منظور جذب شاگرد به صورت مستقیم، در وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) عضو شده و آگهی تدریس خود را درج نمایند.

در وب سایت ایران مدرس بیش از 13000 مدرس ثبت نام نموده اند.

وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی در ایران است و روزانه بیش از 15000 بازدید دارد. بازدید سایت ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز افزایش می یابد. با درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت.

این وب سایت از نظر موتورهای جستجو همچون گوگل بهینه بوده و با جستجوی عبارات شامل تدریس خصوصی و مدرس خصوصی همواره در صدر نتایج نشان داده می شود.

تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی تدریس درج کرده اند برای چندمین بار آگهی خود را تمدید نموده اند و این نشان می دهد که درج آگهی تدریس در ایران مدرس موثر است.

شما می توانید آگهی تدریس خود در ایران مدرس را به دو روش رایگان و یا ویژه درج نموده و در جهت جذب شاگرد به صورت مستقیم اقدام نمائید.
-----------------------------------------------------------------------------------

30 عبارت برتر تدریس خصوصی در ایران مدرس

همانطور که در مطالب ارائه شده قبلی نیز گفته شده است، وب سایت ایران مدرس از دید موتورهای جستجو، خصوصا گوگل، کاملا بهینه بوده و به بهترین شکل می تواند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی های تدریس درج شده مدرسین ارجاع دهد.
به جرات می توان گفت که ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" و "مدرس خصوصی" در صفحه اول نتایج گوگل نشان داده می شود. در این مقاله، عبارتهایی که با جستجوی آنها در گوگل، وب سایت ایران مدرس در "صفحه اول و جایگاه اول" نتایج نشان داده می شود ارائه می گردد.
در صورتیکه برای هر کدام از عبارتهای ارائه شده در زیر، در موتور جستجوی گوگل جستجو انجام دهید، در صفحه اول نتایج، اولین وب سایتی که نشان داده می شود وب سایت ایران مدرس است (خودتان امتحان کنید). این امر نشان می دهد که وب سایت ایران مدرس برجسته ترین و برترین وب سایت تدریس خصوصی بوده و به بهترین وجه در جذب شاگرد می تواند به مدرسین کمک نماید.